fbpx
Email Telefon Whatsapp

Mobile English Office

Biroul mobil de predare al limbii engleze, sau cum ne place nouă să îl numim Mobile English Office, e un produs inovativ pe piața din orașul nostru și își propune să simplifice întregul proces de învățare al limbii engleze pentru un angajat /un grup de angajați al unei companii care își desfășoară activitatea și la nivel internațional.

Pentru că știm cât de prețios este timpul unui angajat care are foarte multe resposabilități, dar și că timpul costă bani, programul Mobile English Office vine cu toate facilitățile de predare/învâțare al limbii engleze direct la sediul companiei, astfel că:

  • nu vei petrece timp în trafic enervându-te că nu ajungi la timp;
  • orele de curs sunt în timpul orelor de muncă, în intervalul 9-12, astfel încât viața personală nu va avea de suferit;
  • nu trebuie să îți bați capul că ai uitat materialele de curs, le aducem noi pe toate;
  • promovăm stilul britanic de învățare, deci nu vei avea teme pentru acasă pentru pentru cursul următor;
  • costurile se facturează în contul companiei, devenind o cheltuială deductibilă;
  • la cerere putem lucra la nivel individual sau de grup de maxim 8 persoane, cu mențiunea că ne vom cencentra pe nevoile de limbă specifice domeniului dumneavoastră de activitate;
  • periodic, vom face împreună teste de evaluare al progresului grupului, sau individual.
Recomandă